Kedim Hem Tuvaletine Hem De Paspasa Kaka Yapıyor

Kedim üst katta kalıyor maması tuvaleti yatağı herşeyi orada gündüzleri bizimle tuvalet kabı çoğu zaman temiz oluyor biraz önce tekrar baktım hem kabına kaka yapmış hem de banyo paspasına bugun sabah tekrar yapmıstı aynı paspasa yıkadık tekrar yaptı gecen gunlerde tekrar yapmıstı konuyla ilgili tecrubesi veya onerisi olanlar yazabilir mi bunun devamlılığının olmasından korkuyorum

2 CEVAP

aslihan_e

Hoşlarına giden yere yapabiliyorlar. Özellikle yumuşaksa. Mesela annemlerin yatak örtüsü saten gibi, odaya sızarsa direk yatağa yapıyor biri. Saniyede koşup yapıyor. Bir de banyoda tuvalet varsa özellikle, oraya kaka yapılacağını düşünebiliyorlar. Bizimkiler çok nadir de olsa banyoya ya da paspasa yapıyor. Kedilerimden biri ishal olunca üstü kaka olmuş, gitmiş klozetin arkasında oturuyordu çocuğum kaka oldum diye. Ordaki gider kokusundan, nemden falan düşünebiliyorlar. Bir de hastalarsa, artık bize rahatsız olduğunu göstermek için mi farklı bir iç güdüyle mi, ne zaman hasta olsa mutfağın kilimine yapıyor biri. Birçok nedeni var yani ama bence sizinkinin hoşuna gidiyordur orayı kullanmak. Bir de tuvalet kabı üstteyse yaptığı paspas alt kattaysa üşeniyordur çıkmaya. Paspasa beyaz sirke sıkabilirsiniz, beyaz sirke iz bırakmıyor. Belki o zaman yapmayabilir kokusundan rahatsız olup.

Kedimiz kısırlaştırıldıktan sonra çok uyumaya başladı sürekli yanında insan istiyor yatmak için böyle ilgi delisi bi bebek gormedim ben🥹 tuvaleti de paspasta üst katta ve dediginiz gibi yumusak paspası kaldırıp fileli kedi tuvalet onu icin tasarlanan paspaslardan satın alacağım bir de bu şekilde deneyeceğim tesekkur ederim onerileriniz icin