Kediler Neden Yüzümüze Yaklaşır

Coconutbey

Merhaba çok merak ediyorum bunu ya kediler biz yatarken ya da sabahları falan neden burnumuzun dibine kadar gelip bizi kokluyor gibi yapıyor acaba tüm kedilerde var bu 😀

4 CEVAP

aslihan_e

Bizimkiler biz uyuyorsak hiç rahatsız etmiyorlar ama gözümüzü açtığımızı görseler hemen kalk mama ver diyorlar. Bir kedim beni zorla kaldırırdı, elimle yüzümü kapatırdım patileriyle zorla açardı. Bu kedilerim yüze yaklaşmayı sevmiyorlar. Sizinki de kontrol ediyordur belki uyanık mısınız diye.

o ne ki benimki bütün yüzümü yalayıp yutuyor sağ olsun. :)

Nrynrynry

En sevdiğim olay yanak yanağa uyuyoruz.

Coconutbey

Ya çok güzel evet ama bazen korkuyorum bi anda uyanınca 😃