Uygun Fiyatlı Tüy Yumağı Maltı Önerisi

Suraemir

Yeni alan varsa kimi üçlü halde ama güvenemedim giimcat çok pahalı 2 kedim var 3 aylıklar artık kullanmam lazım multivitamin tavsiyeside istiyorum

12 CEVAP

Palyaco

Nova lezzetli malt tavsiye ederim yada vest plus

Midnightoil

Bende benzer arayıştayım, gimcat kullanıyoruz ama fiyatı herşey gibi abartı arttı. Vetsplus 1 kere denedik ama tüpün kalitesi kötü patlamıştı ayrıca aşırı yağlı bir yapısı vardı, şıkır şıkır yağ akıyordü tüpten. Güzel bir şeye denk gelirseniz bizlerede haber verin lütfen.

Cennet29

2 kutu Vetplus aldım daha ilk Kullanımda tüpü patladı yağdan vıcık vıcıktı atmak zorunda kaldım. Ama aynı ürünler olmasına rağmen kutulardan diğeri normaldi ve sorun yaşamadık kedimde tadını sevdi. Ama zoovital denemeyi düşünüyorum bayağı öneriliyor. Gimcat bozdu ztn artık o yüzden tercih etmiyorum

Ebrnk

Elegance kedi malt macun 100 gr 42.99, pro one malt macun 100 gr 50.75. Ma rka mam a 'da. Uygun fiyatlı arıyorsanız. Vets plus da kullanabilirsiniz

Sueda1234

Nova

Deniz1741

Zoovital. Uzun süredir kullanıyorum. Memnunum.

3 aylık kedi için erken değil mi.ben kedim 2,5 aylıkken veterinere sordum 6 aylık olunca kullan dedi.şuan tüy dökmez kullanmana gerek yok dedi.

PofudukLeo

Zoovital kullanıyoruz hem malt hem vitamin olarak çok memnunuz. Bize de veterinerimiz 5 aydan sonra başlatmıştı. Kullanmadan önce dilerseniz bir danışın erken olabilir henüz.

Suraemir

Multivitamin de düşünüyorum o sebeple sordum bir sorun olacağını sanmam sonuçta içeriğinde vitaminler vs var ince tüyler dökülüyor gibi ayreten annesiz büyüdüler vitamin takviyesi yapmak iyi olur diye düşündüm

Onun için şurup gibi olan vitamin kullanabilirsiniz her gün 2 cc şırıngaya çekip veriyorum vetim öyle tavsiye etti. bence daha küçük malt için vetinize sorun o zaman bi vitamin tavsiye eder ben vetden aldım.

Balimlilac

Tüy maltı erken dönemde kullanınca ishal yapabiliyor. O sebeple veterinerler 6 aya kadar önermiyor. Vitamin verilebilir ama tüy maltını sonra vermenizi tavsiye ederim.

pablopicasso

Vet prive minnoşunuz küçükse kitten olanını kuşlanabilirsiniz.