Köpek Sahiplenmeyi Düsünüyorum.kopekler Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz

Kaplankedi

Köpek beslemeyi çoktandır istiyorum.sonunda annem izin verdi.herşeyi öğrendiğimi sanıyorum ama bazı cevapsız sorularım var.Mesela:Hangi saatlerde köpeğimi beslemem daha uygun,hangi mamayı kullanmak daha sağlıklı olur,hangi cinsleri tavsiye edersiniz? NOT:evimiz bahçeli ,kuş ve kedide besliyorum.

1 CEVAP

SelinTuksal

öncelikle, tavsiyem cins almamanız ama kedinizle daha iyi arkadaş olması gerekiyor sanırım. Golden veya labrador olabilir. köpeğinize barf uygulayabilirsiniz. barf olmazsa homemade olabilir.o da olmazsa sadece yaş mama kullanabilirsiniz. ama illa kuru mama kulanacaksanız: İnstinct, Orijen, Acana, Wildfield, Go!, Now fresh, ND balkabağı serisi, Diğer ND ler, Profine. yaş mama olarak; instinct, schesir, applaws, gimdog kullanabilirsiniz.