Arkadaşlar

minnakkediler

Arkadaşlar kedim 2 gündür mamasını az az yiyor keyfi yerinde ama mama yemiyor acaba mamasını mı beğenmedi proplandan advanceye geçmiştim ikisini karıştırıp veriyordum ilk başlarda yiyodu neden böyle oldu acaba ? KEdim 7 aylık

4 CEVAP

Fatmacakiir

Advance mamayi sevmemis olabilir. Baslarda karistirdiginiz icin farketmiyordur belki sonradan degistigi icin sevmemis olabilir

Anonymus827062

Sevmemis olmaktan ziyade balıklı seviyor etli sevmiyor olabilir yahut tavuklu tercih edip diğerlerini sevmiyor olabilir. Benim kedim kırmızı etli mama yemez mesela sadece balıklı mama yer böyle düşünün bu şekilde mama uygulaması yaparak doğru mama yi bulun

minnakkediler

Arkadaşlar peki yarına kadar yaş mama ile geçiştirsem bu geceyi yaş mamaya alışıp yarın yememezlik yapar mı kuru mama

minnakkediler

Ve hangi mamayı önerirsiniz