Kedim Miyavlamıyor

Kedicicansu

Kedim ponçik 2 haftadır bizimle internetten sahiplendik kendisi mavi rus annesi scottish fold kırması herhangi bir sağlık sorunu yok ama aldı alalı bir kere bile Miyavlamadı acaba nedeni?

18 CEVAP

Zeliss54

Benim de kedim 13 haftalık erkek kedi 7 gündür bende ama sesi çıkmıyor yaramazsın. Oyun oynuyoruz herşeyi normal. Aşısı yapıldı. Bu arada Danimarka da yaşıyorum şubatta 2. Aşısı olacak. Zorrocum 3 gündür yemi pek yemiyor konserve alıp karıştırdım ben odasına girince yiyor yaramaz :) evimde de dolaştırıyorum ama 3 gündür kakada pek yapmıyor Dr soracam yarın.

Zeliss54

Ya ben yeni üye oldum fotoyu bir türlü kabul etmedi gitti. Telefon. Numaram Danimarka numarası o yüzden mi kabul olmuyor anlamadım yinede üyeliğim olmuş en azından :)

nisaipxx

Benim karaböcüğüm de asla miyavlamıyor çıldırıyorum meraktan, sesini duyamadım. Miyavla artık Lilith kadınn!! Van kedisi konusuna kesinlikle katılıyorum. Çakıl’ım adeta sohbet ederdi türlü türlü miyavlardı, kızgınlığında ağlardım nolur sus diye😹😹 Kaşınıyoruz işte😹😹