Yavru Sokak Köpeğine Süt Vermisler Acil Sayılır

BetulBoncuk

Burada küçük bir köpek ver 1 veya 2 aylıktan büyük değil hayvan acıkmış gelen geçen de süt vermiş fırıncı amca dedi. Karnı da top şeklinde şişmiş fırıncı amca yediklerinden diyor. Bayağı küçük. İnek sütü dokunuyor diye biliyorum ishal olması yüksek ihtimal ne verebilirim bu hayvana ishali geçsin diye. Daha önce hiç köpek bakmadım bilgili birisi yazarsa çok sevinirim. Henüz annesinin yanında olması gereken bir yavru.

2 CEVAP

BetulBoncuk

Yavru köpeğin karnı olmasi gerekenden daha büyük, doğurmak üzere olan hayvanlarin karnı gibi. iki yana doğru genişlemiş. İnternette çok üzücü şeyler yazıyor henüz emmeyi bırakacak kadar büyük bir köpek değil. Belki iki aylık bile değildir.

Venusselin

Hiç bilmiyorum :( çok ufak olduğu için iç parazit verilebileceğini sanmıyorum