Kedim Hamile Ve Doğumun Yaklaştığını Hissediyoruz

Kedim hamile fakat onu daha önce hiç veterinere götürmedik. Kırmızı beyaz karışımı hafif kırmızı tonda bir akıntısı var ve ağlarcasına ses çıkartıyor. Acil bi durum var mı ne yapmalıyım yardım edin lütfen

9 CEVAP

Henüz hiç veterinere götürmedik derken hamilelik döneminden bahsetmiştim cümlemdeki bozukluktan dolayı kusura bakmayın bu arada kızım doğurdu ve 5 sağlıklı yavrumuz var:)

dollfacepersian

Şuan açıkçası şok oldum. Kediniz hamile kalacak kadar büyük ve daha önce hiç veteriner kontrolünden geçmedi mi? Aşıları, iç dış parazit? Genel sağlık durumu? Sağlıklı hamilelik geçirip geçirmediği? Bunları yaptırmadiniz mi gerçekten?

LucyLand

ilk önce sakin olun yakınlarınızda veteriner vatsa battaniye vs şeyler alarak gidin ama veterinere eviniz uzaksa boşuna riske atıp çıkartmayın veterineri çağırın çünkü veteriner kontrölünden geçmedi diyorsunuz o yüzden anne kedi içinde doğucak olan yavrular içinde tehlikeli olabilir eğer veterinerde gelemiyorsa kediniz için yumuşak rahat olan bir alan belirleyin çok dikkat çekici hareketler yapmayın aynı şekilde ses falanda dahil daha sonra veti telefonla arayın ne yapmanız gerektiğini sorun durumunu söyleyin benden bu kadar doğum bittikten sonra mutlaka vete götürün

kedicigim1054

eğer doğurmadıysa derhal veterinere gidin

Anonymus827062

Abartılı yorumlar:) gözünüz aydın sağlıcakla buyusunler inşallah

SelinTuksal

AYYYYYYY 5 PONÇİKLİ DAHA GELDİ DÜNYAYAAAAAAAAAA ♡♡♡♡♡
(Benim de kızımın 4 yavrusı var (maşallah diyelim :) )

kedicigim1054

kaç aydır hamile

emrezrtrk

Acaba kediniz kaç aylık

dollfacepersian

Kusura bakmayın bende yanlış anlamışım. Kedinizin sağlıklı bir doğum yapmasına çok sevindim, umarım sağlıklı büyür bebekleri:)