Yavru Kedim İshal

Sisi88

Yavru kedimi sokakta buldum.1 aylık büyük ihtimalle. İlk bi kaç gün kabızdı. Süt tozu ile besliyorum.Kabızlığı geçti. Bugün 10.gün benimle birlikte. 2 gündür ishal. İştahı, oyun oynaması yerinde.

2 CEVAP

aslihan_e

İç paraziti olabilir. Bebeklerde çok oluyor. Viral enfeksiyon da olabilir. Burdan ne olduğunu belirlemek imkansız. 1 aylıksa katı gıda yiyebilir. Tavuk göğsüne lapa pirinç haşlayıp verebilirsiniz ishal için. Yemezse rondodan geçirip şırınga ile yedirin ama suyunu ona göre ekleyin yoksa katı olur sıkılmaz.

Sisi88

İştahı, oyun oynaması, uykusu düzgün sadece büyük tuvaletini tutamıyor kaba kadar. Yaş mamayla kuru mamayı karıştırıp vericem. Dişlerinin çoğu çıkmış ısırınca acıtıyor baya ama hala ne yaş mamayı ne de kuruyu yiyemiyor.