Bu Kedinin Cinsi Ne Acaba Yardımcı Olurmsunuzz Çok Veterinere Gittim

Vegasssmiaa

Veterinerin birisi russian blue birisi british biriside russian ve british melezi dedi sizzceee

4 CEVAP

Sezgek

Sağ olmayan ırklar için net şudur demek zaten çok zor oluyor bir de anne babayı da bilmek lazım belki de onlar da saf değildi çok da önemli bence değil hepsi birbirinden güzel cinsi çok da önemsemeyin bence ama ben british kırmasına benzetemedim belki russian kırması gibi ama neyle karışmış emin olamadım

Lorelei94

Russian blue kirmasi gibi cunku safkan russian blue olsa boyu daha uzun olurdu sanki..

Zehrasnmz

Sokak kedisi

TATA4242

Babası russian blue-british melezi ve annenin ise tekir olma ihtimali çok yüksek.Saf russian blue ya da british değil.Her 3unden gen almış sağlıkli bir kedi.Birde tekir kedi Van kedi kırmasi ise yemede yanında yat 😄Millet british vb. ister sende hepsinden azar azar var.Benim kedide öyle british filan değil,kırma ortaya karışık.