Kulak Uyuzu

Utku080

Pug ırkı köpeğim kulak uyuzuna yakalandı veterinere götürdük enjeksiyon yaparak tedaviye başladı 4 hafta boyunca her hafta bir enjeksiyon birde ense damlası olarak devam edilecekmiş 2. Enjeksiyondan sonra düzelmeye başlayacak dedi ama ben yinede enjeksiyon yaptırmak yerine etkili bi şampuan veya bi krem arıyorum daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilirmi rica ediyorummm

1 CEVAP

pongul

youtube veterinary secrets kanalinda ear mites in dogs and cats videosuna goz atmanizi tavsiye ederim. dogal tedavi yontemleri anlatiyor.