2-3 Haftalığına Şehir Dışına Çıkacağım

Larrie

Merhaba arkadaşlar, soruda belirttiğim gibi evimden uzaklaşacağım fakat kedim Loki’yi nereye verebilirim hiçbir fikrim yok. Arkadaşlarımın hepsi şehir dışına gitti 2-3 gün içerisinde ben de Ankaradan 2 haftalığına gideceğim. Bakacak birini nasıl bulurum?

8 CEVAP

Elifinkedileri

Ankara kedi kopek oteli var Burçak hanim dilerseniz ona birakabilirsiniz görüntülü arayarak size gosteriyor surekli iletisim halinde olabilirsiniz

Heiter

Daha önce burada başka birisi bir websitesi ismi önerdi. Oradan ücreti mukabilinde bakıcı bulabiliyormuşsunuz. Hatta ben de güvenilirliğini sorgulamıştım. O üye de bahsi geçen siteden birine kedisini emanet etmiş ve memnun kalmış. Reklam olmaz umarım ama sitenin adı armut.
Onun dışında, tanıdığınız birine emanet etmenizi tavsiye edecektim ama sanırım imkânınız olmadığı için buradan sordunuz.

Bizim veterinerimizde bakıyor bir ücret karşılığında sizde ankara da güvendiğiniz veterinere sorabilirsiniz

petokulu

Köpek Oteli 0 516 169 09 99 İstanbul https://petokulu.com/

Eliff90

Mümkünse kedinizi yanınızda götürün derim. Kediler 2-3 gün evde yalnız kalabiliyorlar fakat süre uzadığında gelip ilgilenen yoksa kedi için sıkıntı oluyor.
Bazı kediler bakım evlerinde mutsuz olabiliyorlar strese girebiliyorlar. Tabi mecburiyet ayrı tabi.

NZI

Eğer götürebilirseniz yanınızda götürün, çünkü biri bize 12 günlüğüne falan ve kedi son 2 3 gün bize çokk alışmıştı hatta gitme günü geldiğinde de gerçek sahibinnden kaçmaya çalıştı. En iyisi yanınızda götürün.

Gozdetemizel

Dorukgiller veteriner klinigiyle gorusun ankarada.onlar bakim hizmeti veriyor

Cyborg

Soru 2018'de sorulmuş.