Mama Önerir Misiniz?

minnakkediler

Yavru kedi maması önerebilir misiniz

22 CEVAP

Feronia

Orijen veya Instinct

zeynepgurgen

Pro Plan'cıları sahneye bekliyoruz. :D

Fatmacakiir

Ben royal canin kitten kullaniyorum ve cok memnunum kesinlikle oneririm zaten veterinerimin onerdigi bir marka ya da proplan alabilirsiniz bence

SelinTuksal

Ya nedir bizim bu vetlerin mama tavsiyelerinden çektiğimiz... VETLER %90 KENDİ SATTIKLARI MAMALARI ÖNERİRLER. orijeni petshoplarda bulabilirsiniz. ayrıca internetten de alabilirsiniz ben her şeyi internetten alıyorum hiç sorun yaşamadım.

eltarcin

Lütfen ama lütfen ama lütfen ama lütfen Royal Canin almayın demekten bık-tım. Acaba ayrı bir işaret mi geliştirsem ?

@minnakkediler
Instinct, Orijen, Acana, Natura , Applaws, N&D önerebilirim

Feronia

Bu RC benim hayat sınavım galiba :/

Feronia

Aslında aynı sayılırlar hatta now fresh biraz daha iyi ama go yüksek fiyatlı olduğu ve alınabilir seviyede olduğu için yüksekte olma durumunda kaldı. Go biraz daha yüksek enerjiye yönelik bir de

eltarcin

@zeynepgurgen
Evet onlarsız olmaz :D

Feronia

Arkadan da Hills'çileri davet ediyoruz.

SelinTuksal

ya işte ne biliyim benim veterinerim mama samıyor önermiyor ama kendi kedilerine de evde kendi yedikleri yiyecekten veriyor. bana garip geldi azıcık. ama bugün bi vetle ilgili baya trajikomik bi olay yaşadım anlatıyorum özelden..

SelinTuksal

bu arada o başka bi vet

Feronia

Biz kahin değiliz ki sizin kedinizin damak zevkini bilelim :) Denemeden bilemezsiniz bunu. Her insan aynı yemekleri mi seviyor? (Bunu brokoli, kereviz, lahana vs. delisi biri olarak söylüyorum)

bozkir

Merhaba @Feronia listenize baktım. Go! ve nowfresh in farklari nelerdir ? Now fresh in daha iyi oldugunu dusunuyordum

eltarcin

Aynen :/

minnakkediler

Petshoplarda bulunmuyor onlar petshoplardan ne almalıyım