3.5 Aylık Exotic Shorthair İçin Mama Tavsiyesi?

OdinTheCat

Anket

Orijen Kitten Kullan
(3 oy)
Acana Kitten kullan
(2 oy)
Toplam (5 oy)

Merhaba. 3.5 aylık Exotic Shorthair sahipleniyorum. Şuan annesinin yanında 1 haftaya kadar bende olacak. Şuan Pro Plan kitten tavuklu kullanıyor. Ben Orijen veya Acana kullanmayı düşünüyorum. (Tabi 10 gün karıştırarak alıştırdıktan sonra)

Siz hangisini tavsiye edersiniz? Orijen içerik olarak daha çok çeşit içeriyor Acana'ya göre. Fakat sanırım fiyat farkından dolayı sitede Orijen kitten ile ilgili çok yorum yok. Acana kitten'a ise 170'e yakın yorum var ve tamamı olumlu. Aynı markanın ürünleri olduğunu düşünürsek ve Orijen'in Acana'nın bir üst segmenti olarak bakarsak Orijen Kitten daha mı iyi olur sizce?

1 CEVAP

CalicoMia

Mamanın kalitesi kediye iyi geleceği anlamına gelmez. Bakarsınız ağır gelir kötü olur tüy dökmeye başlar. Bunu sadece mamaları deneyerek öğrenebilirsiniz. İkisi içinden seçim yapmak gerekiyorsa bütçe yetiyorsa orijen. Ama dediğim gibi kalitesi iyi gelip gelmeyeceğini göstermez.