2 Haftalık Annesi Olmayan Köpek Yavrusuna Bakıyorum

Sca

Internetten baktım süt tozu diyor ama hangisi daha iyi bilemiyorum süt anne arıyoruz ama bulana kadar ne ile beslemeliyim ? Ne kadar süre buna ihtiyaç duyacak bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

1 CEVAP

Superisi814

Oy kuzum
Benim de başıma geldi
Lütfen biberon alın ama biberonun ağzı normal bebeklerin kimden daha ince ve küçük olanlardan.Henüz damaklari yumuşacık onun.
Alamazsaniz şırınga ile deniyebilirsiniz ama( elbette iğne kısmını cikartarak )sert geliyor.Emmeye ihtiyacı var.
Süt tozu markası aklıma gelmedi şu anda.Hatirlarsam yazarım.
Güzel kalbinize sağlık