Kedim Tuvaletini Yaptıktan Sonra Eşelemiyor

seymavc

Kedime kapalı tuvalet aldım yapınca eşelemiyor me yapmalıyım

6 CEVAP

Anonymus827062

Kapalı tuvalet mantıklı değil ki hayvanı içerisinde zaten rahat edemiyor. Açık olduğu zaman kenarına gelip tutunuyor. Kendini dike bildiği kadar dikiyor en rahat pozisyonda. Kapalı wc tam bir eziyet. Kum dağılması açısından diyorsanız kum kabinin önüne küçük paspas koyun dağılmayı önler. Ben wc önünde küçük paspas kullanıyorum. Atsa bile üzerinde kalıyor ben onları kabin içerisine silkeliyorum.

ursaminor

Olcay haklı. Sevmiyorlar kapalı tuvaleti. Kenarı biraz yüksek olan şeffaf plastik 20L kutulardan aldık biz iki tane. Bayılıyor kenarına tutunup olabildiğince yükselmeye, sanki göklere erecek Sabiha Gökçen :D

Anonymus827062

Tuvaletin üstünü aç gormuyordur. Yaptığı yeri fark edemediği için bırakıp cikiyordur. Üstünü çıkarın açık kalsın. O şekilde gozlemleyin ortecektir.

seymavc

ama o zamanda kapalı tuvaletin anlamı kalmıyo

Anonymus827062

Sinem abla ben de senin gibi o saklama kaplarindan almayı düşünmüştüm hem daha derin hem kenar bakımından da iyi oluyor:) ama cidden kenarına tutunurken çok mutlu oluyorlar:) kapalı wc de üzerine bulaştırma ihtimali de olabiliyor. Çünkü fark edemiyor içerisinde.

Elfffff

Bu size bir tepki olabilir.Kediler tuvaletini sahiplerini protesto etmek için kapamıyormuş.Bir yerde okumuştum.