'Kedimden Nefret Ediyorum Allah Onun Belasını Versin' Diyen Kadın...

Balimlilac

Herkese merhaba. Sabah bu tüyleri diken diken eden soruyu okudum çok ama çok etkilendim. Bu kadın hakkında hiçbir şey yapamaz mıyız? Ufacık bir canlıya Allah onun belasını versin, kedimden nefret ediyorum diyen, kediye sürekli uyuşturucu veren bu kadın kediye evde her türlü kötülüğü yapıyordum, eminim. Zaten kedinin anlattığı şekilde davranışları bunu gösteriyor. Yok mu yapılacak bir şey kediyi almak, şikayet etmek gibi...Elim ayağım titriyor halen...

9 CEVAP

salihaondag8

Tam olarak anlattiginiz şey nerde gerçekleşti ve duydunuz yakınlarınizda biyerdemi şikayet etme gibi birşeyler olursa şikayet edebilirsiniz bence en mantıklısı bu bende üzüldüm o canlıya yazık yani ya bakacaksın yada bakmayacaksın boylr yapmaya ve söylemeye hakkı uok bence haksizmiyim yani sizede katılıyorum 🤗

evet bende sinir oldum. üzüldüm. bi kediye karşı bu kadar nefret dolu olmak ne bileyim şaşırtıcı. kimbilir kedicik neler yaşıyor o evde. hayvanlar kesinlikle hissediyor karşısındaki insanı ona göre davranıyor. neler yaptıda bu kadar saldırgan hayvan. sevgiyle her şey iyileşir. umarım başkasına sahiplendirir de hayvan hakkettiği sevgiye erişir.

baranertaga

Kurtulayım derken kötü bir şey yapmasında. Düzgün bir şekilde sahiplendirsin. Acaba kedi mi ona dayanıyor o mu kediye şüpheli.

Saliha hanım "Kedisi Vahşi Ve Saldırgan Olanlar Var Mı?" diye konu açan şahıs Kedimden Nefret Ediyorum Allah Onun Belasını Versin diye konu açmıştı sabah ama silinmiş konu. beddualar ediyor hayvana çok kötüydü. yok hayvan ruh hastasıymış. bilmem ne. bir sürü beddua. :(

simbakedi

bir hayvana bu kadar kin besleyen birinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıkçası. mantıklı bir insan sevmese de bu tarz yazmaz bence. umarım kedi kaçar da kurtulur onlardan ya da sahiplendirir. kötü bir şey yapmasından iyidir

salihaondag8

Aynen bencede çok saçma inşallah kedicik sahiplendirilir değilse olan kediye olcak p kadına birşey olmaz saten akıl sağlığı yerinde bile değil bence yoksa böyle birşey yapmaz yani daha neler duyacaz kim bilir çok üzücü bir durum

lilypoaca

Keşke hayvanların yaşadığı evleri de kontrol eden bir kurum olsa, iyi bakılıyor mu nasıl davranılıyor gibi:( o kadının bir ruh halini normal görmüyorum eğer yazdıkları gerçekse kimbilir o yavrucak ne yaşıyor ki bu hale geldi, ben bazen kedimi çok fazla seviyorum hemen beni uyarıyor hala doyamadıysam biraz daha diyorsam o sakin cici kızım ısırma ve pati eylemine geçiyor halbuki kendi halindeyken gelir sev beni der, yani ona nasıl davranırsak alacağımız tepki o olacaktır çok üzgünüm o çocuk için

Balimlilac

Peki bir şey yapılamaz mı bu konuda. Okuduklarımı hazmedemiyor, o yavrucağı düşünmeden edemiyorum... Kedinin canına bile kast edebileceğini düşünüyorum. Bu kadar kin ve nefretin sonu bu çünkü.