Alerji...

mustafaparlak

Nedenini bir türlü bulamadığımız bir alerji sorunumuz var. Kedimizin ensesi, kulak dışı, kulak içi değil önünde ve bazen de göbeğinde çıkan; önce toz pembe renginde olan ve sonransında kedimim kaşıyarak kanattığı kabarcıklardan bir türlü kurtulamadık. Veterinere gittik ve veterinerimiz alerji olduğunu söyledi. Maalesef alerjinin nedenini bizim bulmamız gerektiğini ve yapacak pek bir şey olmadığını, sadece fazla azdığında getirmemizi söyledi. Arada bir veterinere bu nedenle gidip her şeyin yan etkisine karşı olan bir aşı olup geliyoruz (kortizonsuz). Bulmaya çalışıyoruz ama nedeni bir türlü bulamadık. Sizce neden olabilir ve bunu geçirmenin ya da neden kaynaklandığını bulmanın bir yolu yok mu? Alerji testi için veterinerimiz çok maliyetli ve kesin sonuç çıkmıyor dedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü artık kedimizin sağlıklı bir şekilde hayatına devam edebilmesini çok istiyoruz.

20 CEVAP

zeynepgurgen

Ankara'nın neresindesiniz?

mustafaparlak

Çankaya / Dikmen

mustafaparlak

Bir sonraki soruya fotoğraflı halini atıyorum şimdi.

mustafaparlak

Dolffacepersian
İnanın benim de kafam çok karışık bu konuda. En son multivitamini kesip denedim tamamen geçti gibi olunca çok sevindik. Bulduk zannettik ama şimdi tekrar çıkıyor. Evdeki her şeyi teker teker deniyoruz bakalım. Size de çok geçmiş olsun :)

Merhabalar fotoları benimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışayım