Alerji...

mustafaparlak

Bir önceki soruda alerji problemimiz olduğunu anlatmıştım. Bu şekilde çıkıyorlar kedimiz kaşıyıp kanatıyor. Bir süre sonra iyileşiyorlar ancak başka bir yerde tekrar çıkıyor bunlar. Sizce nedeni nedir ve nasıl tedavi edebiliriz?

3 CEVAP

pongul

mamadaki herhangi bir içerikten kaynaklanıyor olabilir, kullanılan ek gıdalardan olabilir - multivitamin dahil...

goknur

Kan testi yapilmasi lazim. Sorunun kaynagi ancak oyle bulunabilir.

mustafaparlak

@vethekmehmetkoc