2 Kedim Sabah Ve Akşam Deli Gibi Koşuyor

Blhs

2 erkek kedim va Biri 10 aylık kısır digeri henüz 5 aylık. Gece yarısı koşmaya bir başlıyorlar sanki evde biri duvardan duvara çarpılıyor.Komuşularımdan şikayet almaktan endişe ediyorum. Bir de sabaha karşı 6 da aynı davranışı sergiliyorlar. Gün içinde enerjilerini atıyorlar ve sürekli uyumak gibi bir durumlarıda yok. Mama miktarınıda kontrol etmeye çalışıyorum fakat durum aynı.Her hangi bir önerisi olan veya bu durumla karşılaşıp çözebilen var mı?

1 CEVAP

krmhmrt

Gün içerisinde enerjilerini tam atamadıktan dolayı olabilir. Aynı sorun kedimde de var veterinere sormuştum neden özellikle geceleri diye enerji patlaması demişti ve o günden sonra ne zaman enerji patlaması yaşasa bende ona eşlik ediyorum top oyuncağı ile oynuyoruz evin içinde koşmaya başlıyor 10-15 dakika sonra yoruluyor bırakıyor normale geçiyor. Cinsi scottish olduğu için gün içerisinde sürekli yatmakta o yüzden bu durum normal.