Kedim Tek Başıma Uyumama İzin Vermiyor :D

Merhaba yavru bir kedimiz var eve alalı 1 gün oldu nereye uyumaya gidersem yanıma gelip uyuyor ama kötü olansa ben yatakta cok dönen biriyim ve tam dibime geliyor bişey olmasından korkup sabaha kadar uyuyamıyorum aşağı indirdim 5 dk uyudum baktım kafama birşey vuruyor uyandim kedi kafama çıkmış resmen beni uyandırıyor;D nasıl bu alışkanlığını değiştirebiliriz yada daha ilk günleri olduğu için mi yanımıza geliyor cevaplarsanız sevinirim.

4 CEVAP

Sezgek

Yavru kediler teması bağımlısıdırlar :D benim kedim yemek yemeye tuvalete bile gitmezdi kucağımdan inip bütün gün kucağında otururdu yemeğe tuvalete ben götürürdüm 5-6 aylık olasıya kadar partisi yere değmedi diyebilirim 😅😂 ama şimdi asla kucağa gelmez kucakta taşınmayı sevmez bir müddet sizi böyle rahatsız edecektir ne yazık ki sabretmeniz lazım gece rahat uyuyabilmek adına gündüz onunla bolca oynayıp yorabilirsiniz özellikle de uykuya yatmadan önce böylelikle o da sizinki birlikte uyuyacaktır

Snzlc

keşke benim kedim de yanımda uyusa. yavruyken uyurdu yanımda gittim yatak aldım benden ayrı uyusun diye. şimdi pişmanım. gece üstünüzde koşup zıplayıp sizi uyandırıyorsa tepki vermeyin 1 2 haftaya uyandırmamayı öğreniyorlar

Aslında uyuması çok güzel birşey ama onu ezerim diye çok endişeleniyorum he birde kedim yemeğe tualete herşeye kendi gidiyor kucağa pek aldırmıyor ama uyurken sadace geliyor :)

Sezgek

Hımmm uyurken gelmeye sonsuza kadar devam edebilir benim kızım şu an 4,5 yaşında kucağa asla gelmez sevdirmek için bile koltuğa yanımıza gelir ama uyurken hep yanımız da yatıyor😅 merak etmeyin ezilmez o zaten kaçar kenara sağa sola sorun olacağını pek sanmıyorum :)