Kedim Dışarda Ölümüne Korkuyor..

Ayben

kedimi havanın ısınmasıyla beraber bahçeye indirdim. ayağı toprağa değsin diye.. kucağımdan inmedi, çömeldiğimde de altıma sığındı..
hafta sonu tekrar denedim, hayvan çim görsün filan diye.. yere pısarak arabanın altına bir girdi, daha da çıkmadı.. zorla çıkardık, traktörün altına girdi, oradan çıkardık, başka deliğe girdi.. ben de psikoloji bozulmasın diye eve götürdüm. şimdi ısrarlı olarak hayvana baskı yapmak ta istemiyorum..
ne yapayım? toprağa değmesi onun için iyi mi? çok ısrar psikolojisini bozar mı? ne yapayım, bu hafta sonu bir kere daha deneyeceğim, bu sefer yerde yatacağım.. altıma girmesin ama yanımda alışır belki.. ne dersiniz?

16 CEVAP

Linsenpai

Çıkarmayın mesela dışarı?