Kedim Sürekli Tuvalete Gidip Çok Az Çişini Yapıyor Nesi Olabilir?

yascck

Dün kum kabındaki tüm kumları döküp sildikten sonra yeni kum döktüm. O andan itibaren sürekli kumunda. Daha önce böyle yapmıyordu bir anda başladı. Kakasını değil ama sürekli çişini yapıyor ve çok çok az miktarda 2-3 damla kadar falan. Kakasını yaparken de çişini yaparken de bağırmıyor miyavlamıyor sessizce yapıyor her zaman yaptığı gibi. Sürekli tuvalete gitmesinin sebebi ne olabilir? Yeni kumdan ötürü olabilir mi? Kedim 2 yaşında kısır dişi tekir kedi.

4 CEVAP

Zxhrlast0x

Benim kedimde de aynı durum bugün ishal olduktan sonra oldu cevap gelirse ?

eessmmaa

Veterinere gitmeniz lazım kendinizde büyük ihtimalle idrar yolu enfeksiyonu var tahlil yapılması lazım vakit kaybetmeyin bence

Seymmrym

İdrar yolu enfeksiyonu var bizim de aynısı olmuştu 5 günlük tedaviyle topladı veterinermiz geç kalmadığınız için çok hızlı düzeldi dedi biz art arda 3 kez girip çok az yaptığını gördüğümüz gibi götürmüştük siz de geç kalmayın kalıcı bir hasara nedene olmasın geçmiş olsun bir de tedavi sonrası kızılcık haplarından 3 4 günde bir verebilirsiniz veterinere danışarak

Palyaco

Büyük olasılık kristallesme başlangıcında kizilcik tavsiye yapın biopet aktive kizilcik tablet ezip toz haline getirip sıvı pudingle karıştırıp verin vanpy sıvı puding olur