Dış Değişiminde Dudakta Oluşan Pembelik Yardımcı Olursanız Sevinirim

ecetuqce

Kedim 5 aylık on dişlerinden biri daha dün düştü bugün akşam eve geldiğim de her zaman ki rutin kontrollerini yapıyordum diğer dişi de bu arada düşmek üzere dudağında ki pembe bişey farkettim dün yoktu acaba bunun sebebi nedir dişten mi alakalı yoksa bask a bişey mi bilgisi olan fikri olan söylerse sevinirim

6 CEVAP

ursaminor

Biz de aynı şeyi yaşamıştık. En arka dişlerinin dişetlerinde kızarma olmuştu. Ağrısı olduğundan şüpheleniyorsanız, majezik diş spreyi sıkın demişti veterinerimiz. Biz hemen aldık spreyi ama hiç sıkamadık elbette :D

aleyn

dişle alakalı bi zamanda değil ama benim kedimde de buna çok benzer bi kızarıklık olmuştu dudağını bi yere vurdugunu falan düşünmüştüm vet. birkaç gün takip etmemi söyledi fakat bikaç gunde artınca bi damla verdi onu kullandıktan sonra geçti.. isterseniz birkaç gün takip edin artacak mı yoksa geçecek mi diye..

ecetuqce

Ya dişten kaynaklı olabileceğini düşünüyorum ama dudağın da ki pembe nokta şeklinde şey aklımı karıştı açıkçası dün yoktu:/

ecetuqce

Dudağının kenarın da oluşan pembe kısım bahsediyorum

ecetuqce

Guncel

ecetuqce

Peki çok teşekkür ederim dediginiz gibi yapacam