Kedimin Diş Etleri Kızarıp Kanıyor.

bbahadir

Merhaba, kedimizin diş etleri kızarık ve hafif kanama var. 2.kutu piristine geçtik ve yarıladık. bugün aşı ve kontrolu vardı veteriner bazı dişleri çekmemiz lazım dedi. Ben başka yolu yok mu deyince antibiyotik deneyelim ama sonuç alamayabiliriz muhtemelen çekilecek dedi. Başına böyle bir şey gelen ve sonuç alan var mı? Kedim 5yaşında ve veterinerimiz yeni değil 3 yıldır takip ediyor ve memnunuz.

5 CEVAP

Nrynrynry

Gingivitin tedavisi var ama çürük olduğu için mi dişler çekilecek?

Superisi814

Merhaba,
Hekimimize kemdimden daha çok güveniyorum.Kedimim bir diş çekimi oldu.Yakinda bir başka diş tedavisi gorucek.
Gingivitin tedavisi yok maalesef ancak kötüleşmesi için pristine kullanıyoruz biz de

bbahadir

Güncel

bbahadir

Hayır ilaç iyi gelmediği için.

bbahadir

Hayır ilaç iyi gelmediği için.