Kısırlaştırma

Elfffff

Kedim sürekli kaçma eğiliminde balkon demirlerine çıkıyor.Tuvaleti dışarda o yüzden çıkarmak zorundayım.Ara sıra sanki çiftleşmek ister gibi kolumu burnumu yakalıyor.Ekim ayında gelmişti.Geldiğinde sanırsam 3 aylıktı.Sokaktan aldığım için bilemiyorum.Veteriner kısırlaştırılabilir dedi.5 aylıkken kısırlaştırmak doğru mu sizce? Kedim erkek

1 CEVAP

sekersoytolga

Kilosuna göre,tahlil sonuçlarına göre yapılabilir. Tabi veterineriniz güvenilir ve sizin de güvendiğiniz bi arkadaşsa problem olmaz diye düşünüyorum