Kedim Kahverengi Kusmuş

Dün evde değildim bu gün kedim yine aynı kahverengi kusmuş son bir kaç gündürde kakası hafif Sarı ve normal şekilde geliyordu acaba üşüttü mü gece her ne kadar parkelerden alıp yatağa koysamda gece yine ara sıra gidiyor yarın götürücektim ama veteriner kapalı ve telefonada pazar günü olduğu için bakmıyor her hangi bir halsizliği yok şuna bile koşturup atlıyor yinede sormak istedim

7 CEVAP

Melikeeckl

Sorunun cevabını bende öğrenmek istiyorum ilk defa kedim şimdi bu şekilde kustu bide böyle tuhaf sesler çıkartarak boğluyor sandım çok korktum neden bu kusmalar acaba arkadaşım tüyünü kusmuş dedi bana veterinere ulaşamadım bende

Tüyü kahverengi kusmuyor içinde mama parçacığı varsa mamasını hızlı yediği içindir ama bu şekilde benimde ilk defa oldu bilmiyorum ve kusma anı cidden çok kötü bizimki kıyıda köşede yapardı ilk defa halıya yaptı

Taycomisa

Kusmuk rengi normal yani kendi kedilerim de böyle kusar genelde çok ************ yediğinde kusuyor biri, diğeri uzun tüylü kusmuğunda tüy olmasa bile yumaklar midesini bulandırıyor malt kullanmazsam,malt kullanınca zaten öğürüp kusmayı engelliyor,bu dönemde en iyi ihtimalle ya üşüdü yada tüy birikti ondan bulantı yapıyor,takip edin bakalım birkaç gün daha sürerse veterinere gidersiniz. Parazit, yabancı cisim,viral hastalıklardan da kaynaklanabilir çok geçmiş olsun

Taycomisa

Evde kedi çimi varsa o da bazen bulantı yapıp kusturabiliyor doğal olarak

Taycomisa

Evde kedi çimi varsa o da bazen bulantı yapıp kusturabiliyor doğal olarak

Kontesimm

Ateşi olan hayvanlar genelde soğuk yerlere yatıyor. Acilen veterinere götürün.

user031202

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Sindirememiş olabilir