Böyle Bir Tedavi Duydunuz Mu?

zehraaozlu

Arkadaşımın kedisi mantar oldu. Bugün bir veterinere göstermiş veteriner anesteziyle tüylerini tıraş edip yara kuru olduğu için yaranın üzerini küçük küçük kesip ilaç tedavisine başlayacağını ve ilaç dışındaki bu dediğim işlemin 150 tl tutacağını söylemiş arkadaşım da güvenemeyip klinikten çıkmış, mantarda böyle bi müdahalenin gerekliliğini daha önce duydunuz mu eğer varsa bu fiyat normal mi?

1 CEVAP

Elfffff

Benim kedimde de mantar oldu.Ancak mantar tedavisi inanın işe yaramıyor.Mantar vücut direnci düşünce çıkıyor ayrıca insana da bulaşabiliyor.Ben immunex aldım onu içirdim.Mantarları iyileşti.Siz yine de veterinere immunexi sorun.Krem de kullanabilirsiniz.