Tavşan Alerjisi ???

Bullefprof

Merhaba biz tavşanlarımızı yaklaşık 4 - 5 ay önce aldık. Dün benim vücudum kabarmaya başladı , kıpkırmızı oldu ve kaşınıyordu . Bu gün doktora gittim .
Alerji olduğunu söyledi . Annem de tavşanlardan olabileceğini söyledi . Ama eğer öyle olsa daha önceden çıkmaz mıydı ? içim içimi yiyyor lütfen bilenler cevaplasın ...

6 CEVAP

martha

alerji testi yaptırırsanız neyden dolayı olduğunu öğrenebilirsiniz.

MinelG

Alerji olsaydı daha ilk günlerden kendini belli ederdi diye düşünüyorum.Yiyip içtiklerinizle alakalı olabilir.

Bullefprof

Alerji testi yaptıracağım zaten ama 15 tatili beklemem gerekiyor .

Anonymus827062

Sürekli kucaginizda oynuyor iseniz ilk günden beri alerji olması gerekir beş ay sonra alerji gelismez. Fakat dediğim gibi hiçbir temasiniz olmadı ve ilk kez dokundunuz sevdiniz ise ortaya çıkmış olabilir. Alerji ve tavsanlari bir kenara koyalım. Yarı yıl tatili sebebi ile kendinizi psikolojik olarak strese sokmuş olabilirsiniz. Stres kaynaklı psikolojik bozukluk feci şekilde kaşıntı yapar vücutta.

Bullefprof

Hem benim odamda kalıyorlar
Hemde çok iç içeyiz bazen birlikte uyuyoruz filan . Umarım dediğiniz gibidir .

Bullefprof

Arkadaşlar bu arada benim küçükken de tavşanım vardı ama onu sadece elimle severdim . Çünkü biraz korkardım . Onun haricinde onlarca kuşum , kedim , güvercinim , de oldu .