Pireler

Kedime pireler için (veterinere) damla damlattırdım ama buna rağmen geçmediler sirke dene dediler, yine olmadı öğrenci olduğum için bütçem kısıtlı yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

Elfffff

Damlattıktan sonra yıkama su deymesi gibi bir şey oldu mu? Ayrıca 3 ayda bir tekrarlanması gerekiyor.Yumurtaları kalabiliyor.Ben de öğrenciyim,veterinerlere ilaç satan yerler oluyor.Çok daha ucuz ancak kullanılırken dikkat edilmeli.Sonu kötü olabilir.Dozunu veterinere danışmalısın.İç parazit için 10 tl ye hap alıp yutturabilirsin.

aek

organik elma sirkesi google amcandan sor sana yardımcı olacaktır