Brit Care Ve Exclucison Mamayı Karıştırmak

selinay41

Küçük boyları indirimde bu iki mamayi karıştırıp versem sıkıntı olur mu

7 CEVAP

user031202

Ben brit carenin içeriğini çok beğeniyorum ve bunu dile getirince hemen "ishal yapıyor" diyorlar herkesin kedisini yapmıyor demek ki mamanın sorunu değil

tutq

Mama değişimi sürecinde aşamalı olarak karıştırmak dışında mamaları karıştırmak içerikler bambaşka olduğu için kedilerde sindirim problemlerine yol açabiliyormuş

Nrynrynry

Neden iki mamayı karıştırmak istiyorsunuz?

selinay41

Küçük paketleri indirimde çünkü

Palyaco

Exclusion sıkıntısız mamadir brit care ishal sorunu yapıyor bilginize exclusion kullansanız daha iyi ben 1 yıl kullandim

stellabennett

biri tahıllı biri tahılsız belki sorun olabilir

Nrynrynry

Mama değişimi zaten başlı başına bir sıkıntı ikisini karıştırıp vermek ne kadar doğru bilmiyorum, ishal olabilir. Mama değişimlerinde kademeli geçmek gerekli. Brit mama kullanıyorum geçisi uzun tuttum ishal sorunu yaşamadık.