Kedim İle Kısa Sürecek Yurtiçi Seyahat

Nzlcnpmk

Bir haftalığına karabalarıma gidiyorum ve kedim bu süreçte evde kalamaz.Ben de çevremin önerisi ile yanımda götürmek hakkında düşünüyorum fakat çok tereddütlerim var.
1-Araba yolculuğu sıkıntı olur mu?(bir buçuk saat sürecek)
2-Yeni evde durmak agresifleştirir mi ya da keyifsiz yapar mı?
3-Çevreden etkilenir mi?İçe kapanır mı?

Cevap verirseniz çok mutlu olurum...

1 CEVAP

aycacetin2472

biz kendi arabamızla gittk gidene kadar bsy yoktu ama yeni eve alışması zmn aldı bide eve geri dönunce pek sorun yaşamadık fakat otobusleri hiç tavsiye etmiyorum. arkadaşım hata yayıp bağaja koymustu otobuste uyutup ,yavrucagı caldılar ve zaten o hayvan arabanın altında perişan olur