Kedime Çip Taktırdım

Asil50

Aslında amacım soru Sormak değil. bu gün kedime ilçe tarım müdürlüğünde çip taktırdım maddi gücü kısıtlı olup yavrusuna çip taktırmak isteyen herkese tavsiye ederim. Aynı zamanda ikinci kere kuduz aşimizi da yaptılar. Çip pasaport ve kuduz aşısına toplam 75tl ödedim. Veterinerde yaptırmaya imkanı olmayanlar için çok uygun. Ben memnun kaldım

3 CEVAP

Asil50

Gitmeden arayın yinede bence. ben arayıp öyle gittim. Bazen ellerinde aşı olmaya biliyor

Nrynrynry

Bende ilçe tarıma götüreceğim, bir kaç veterinere sordum 250 tl dediler.

Mehmetcan1

Şaka gibi bizim veteriner sadece çip için 250 TL istedi Allah razı olsun tam zamanında görmüşüm gidip taktıracağım bir kaç güne