Kısırlaştırdıktan Sonra İştah Eksikliği

Mars13

İyi günler, erkek scottish fold kedimi 4 gün önce kısırlaştırdım. Kısırlaştırmadan önceki iştahı artık yok. Nd ringa balıklı ve portakallı mama kullanıyorduk. Sebebi ne olabilir? Mamadan bıkma gibi bi durum oluşmuşsa hangi mama markasını önerirsiniz.

6 CEVAP

Nrynrynry

Aynı marka değil ise geçeceğiniz mamaya kademeli geçiş yapınız, direk yeni mamaya geçerseniz ishal olma ihtimali var.

Palyaco

Viyo ımmune kullanın hem bağışıklığı güçlü olur hem iştahı açılır kesin sonuc

Nrynrynry

Öncelikle kısır kedi mamasına geçmeniz gerekli, alacağı mineral ve vitamin değerleri artık değişti. Kısır kedi maması haricinde vereceğiniz mamalar üriner rahatsızlıklara sebep olacaktır. Gıda takviyesi olarak ben veterinerime danışarak omega 3 veriyorum. Sene de 1 kutu da vitta c c vitamini kullanıyorum. Kilosu ve iştahı çok şükür yerinde.

Mars13

Elimizde yarım kutu mama kaldı veterinerimize söyledik bitene kadar kullanabilirsiniz dedi. Kan tahlili ve biyokimya yapıldı herhangi bi sıkıntımız yok sadece bağışıklık güçlendirici olarak petimmun ve eklem güçlendirici olarak vetqom animal healt isimli iki takviyeye başladık. Kısır mamasını da bugünlerde sipariş vereceğim vermeden önce önerilere açığım.

Nrynrynry

Benim kedimde de kireçlenme var glukozamin kullanıyoruz sizin kullandığınız marka sadece veterinerlerde mi satılıyor? Memnun musunuz?

Mars13

Evet veterinerlerde satılan bir marka. Başlayalı 3 gün oldu, 10 günden itibaren sonuç görürsünüz dedi veteriner hekim.