Tavşanda Denge Kaybı Floppy Bunny

arkadaşlar merhaba, dün akşam tavşanımda denge kaybı farkettim. araştırdım yabancı kaynaklardan floppy bunny adından bir hastalığa tutlmuş olabileceğini okudum, daha önce tavşanı böyle olan var mı ya da bu hastalığı duymuş olan var mı yardımcı olabilecek bir veteriner hekimi ya da öğrencisi varsa ve cevaplayabilirse çok sevinirim oğlum 7 yaşında

1 CEVAP

Sezgek

Çok üzüldüm geçmiş olsun açıkçası tavşanlar hakkında çok deneyimim yok ama ne yazık ki vetlerin de çok deneyimi olabileceğini düşünmüyorum çünkü genelde kedi köpek üzerine uzmanlaşıyorlar (haklı olarak öyle çünkü evcil hayvanların çoğunluğunu bu hayvanlar oluşturuyor her hangi bir veti kötülemeye çalışmıyorum) kuşları bile pek anlamıyorlar umarım burdan birileri size yardımcı olur en azından vet önerisi yaparlar :(