Hangi Mama

Melisao

Köpekler için hangi marka mamayı önerirsiniz? Ucuz ve kaliteli olanlardan.

3 CEVAP

dilanbulent

Bu devirde ucuza kaliteli hiçbir şey yok ne yazık ki :)

GzdeAkbuz

ProChoice, Perfect, Bosch, Econature, Dr.Sacchi, Felicia, Pawmas, Ozzy, Brit , LaVital, Hills, Mystic, DogChow..

salihaondag8

Purina one reflex var birde çok iyi olmasada ucuz içerikli ve orta segmentte fiyatlarında uygun bütçesi olmayanlar tercih edebilir bence mystic lavital bunlarda olabilir daha assagidaki mamalari hiç tercih etmeyin en azından bunlar bir tık daha iyi yani