Acil Yardımmm

EduEso

Kedim enfeksiyon atlattı ne yaparsam yapayım kilo almıyor çok halsiz bakışları bile çok boş. Birkaç gündür mamayıda az yiyor gözlerini açacak hali yok canlanması kilo alması için neler yapabilirim ne iyi gelir 😭😭

2 CEVAP

Silablgn

Kediler için vitaminler var mamasına karıştırılarak veriliyor somon yağıda aynı şekilde iştahınıda açar bunlar dışında kedi çorbası pudingi gibi şeyleride yedirebilirsiniz bunlar kemiklerini güçlendirir kalsiyum alır bunlardan yemiyorsada şırıngayla zorla yedirin ve suda içirin

EduEso

Somon yağı var 3 gündür kullanıyorum kedi pudingli de veriyorum ama kusuyor verince. Şimdi kedi çorbası sipariş ettim