Grip Oldum Kedime Geçer Mi

Sutunannesi

Arkadaşlar ağır derece hasta oldum bayağı kötüyüm kedimle genel olarak çok yakınız beraber falan uyuyoruz fazla samimiyetlikten ona da geçebilir mi

6 CEVAP

zeynepgurgen

Geçmez, rahat olun. Size de geçmiş olsun. :)

deniz_berkan

Hayır insan genleriyle kedilerinki farklıdır buyuzden geçmez rahat olabilirsiniz

Feronia

İmkansız

eltarcin

Geçmiş olsun :) Rahat olun bulaşmaz Süt'e :))

Anonymus827062

Geçmez!!! Gecmeme sebebini de ekleyeyim. İnsandaki grip mikrobu ile hayvandaki mikrop aynı değil! Dolayısıyla iki tarafında birbirini hasta etme ihtimali mumkun değil! Onda olan sana sen de olan ona bulasmaz;) geçmiş olsun acil şifalar

ecetuqce

https://petfriends.social/bilgiler/insandan-kediye-grip-gecer-mi bunu okuyabilirsiniz aynı durum bende de geçerli olduğu için araştırmıştım