Kedimin Nörolojik Sorunu Var

Elfffff

Kedimin sol yanı bazen tutmuyor.Dengesini sabit tutamıyor.B vitamini veriyoruz.Neden olabilir?Daha önce yaşayan?

4 CEVAP

ursaminor

Çok geçmiş olsun.
Veterinere gittiniz mi? Ben biraz araştırdım merak edip, ciddi sorunların semptomu olabiliyormuş geçici kısmi felç.
https://www.petmd.com/cat/conditions/neurological/c_ct_paralysis
Ama korkmayın, bakım ve özenle iyileşmeyecek bir şey yok.
Tabi vakit kaybetmeden, herhangi bir hastalık varsa teşhiste geç kalınmadan veterinere gitmelisiniz.

ursaminor

Herhangi bir veteriner olmaz.
Düzenli bir veterineriniz olsun.
Ve ona sol tarafında geçici felç oluyor deyin. Gözlemleyebildiğiniz kadarıyla ne kadar sürede bir olduğunu ve ne kadar sürdüğünü söyleyin. Sol tarafı tutmuyor birden deyince ciddiye almamış olabilir.
Siz de artık o veterineri ciddiye almayıp, size ve kedinize saygı duyan başka birini bulabilirsiniz.
Bu yalnızca vitaminle çözülecek bir soruna benzemiyor çünkü. Fiziksel bir tedavi gerektirebilir. Umarım gerek kalmaz bunlara elbette.

Elfffff

Bir veterinere gittik yok bir şeyi dedi geri yolladı.Ne yapalım şaştık.Bir anda sol yanı tutmadı.

Elfffff

İzmirdeyseniz hangi veterineri önerirsiniz?