Köpeğim Kanlı İshal Oldu :(

snkcl

Kızım bal ishal olmuş. dışkısının çoğu sulu ve kanlı. Eve geldiğimden beri kucağıma yattı uyuyor çok kötü :( neden olmuş olabilir ne yapmalıyım. :(

3 CEVAP

kemall

yarın hemen hiç vakit kaybetmeden veterinere gidin. bunun dışında yapabileceğiniz bir şey yok. veterinerinize köpeğinizi/kedinizi neyle beslediğinizi detaylıca anlatın. kanlı ishal genelde parazitten dolayı olur ancak bunların hepsi uzman birinin cevaplaması gereken şeyler. Geçmiş olsun.

snkcl

Bugün veterinere gittik. Hekimin yanında kakasını yaptı kızımız. Henüz tutabilecek kadar büyük değil zaten. Hekim yarına kadar geçmezse bi daha getirirsiniz dedi. Gençlik aşısı için daha çok erken yapmayalım dediler, aşısı yok. Bişey olacak diye korkuyorum

izzy

yediği birşey bağırsaklarını tahrip etmiş olabilir aynı şey izimde başımıza geldi kanlı ishal ile aynı görünürlük gösterebiliyor kanlı ishal aşısını yaptırdıysanız panik yapmanıza gerek yok gelişmeleri sık sık yazınız merakta bırakmayın bizleri çok geçmiş olsun acil şifalar kuzuya :(