Memelerde Sarkma

Esrakarmen

Köpeğim Karmen kasım ayında tam bir yaşında ilk kızanını geçirdi. Çiftleştirmedik. Kızanından sonra memelerinde sarkma başladı. Şu sıralar daha fazla. Yara akıntı kaşında dokundurmama vb şeyler Yok. Yalnızca şiş ve sarkık. Bu gibi durumlarda normal mi?

4 CEVAP

akitalove

Yalancı gebe buyuk ihtimalle yakında süt de gelmeye baslayacak yada muhtemelen süt gelmeyede baslamis olabilir fakat sagmayın sütü kesinlikle korkulcak bir durum söz konusu degil.bu normal bisey :) ve buyuk ihtimalle biyerleri eşelemeye bile başlamiştır karanlik yerleri tercih ediyordur :)

dollfacepersian

Yalancı gebelik bence de ama okuduğum makaleye göre zararsız değil anladığım kadarıyla. Makalenin linki http://www.patisvet.com/patis/PAKO_YAZILARI/Entries/2013/5/14_Disi_Kopeklerde_Yalanc_Gebelik.html

Esrakarmen

Çok teşekkür ederim. Bunun için veterinere gitmem gerekiyor mu?

akitalove

Gitmeniz gerekebilir diye dusunuyorum