Nolur Dua Edin Ameliyatı Başarılı Geçsin ?

EduEso

5 aydır kedim iyileşmedi kafayı yicem.. kedim pyometra oldu kısırlaştırdık enfeksiyon kana yayıldı 1 ay veterinerde kaldı sonrasında ilaç tedavisi uygulandı 2 ay önce tahlilleri temiz çıktı derken kusma çok su içme halsizlik başladı bugün veterinere tekrar götürdüm böbreğinin bir tanesi diğerinden baya bi büyük çıktı ameliyata Almam lazım alırsam ameliyattan çıkamayabilir almazsam da diğer böbreğe yayılır sonucunda kaybederiz dedi. Böbrek yetmezliği yada tümör varmış. Ameliyat ettirsem bi dert ettirmesem bi dert acı çekmesine dayanamıyorum mecbur ameliyat olması için bıraktım. Vereceğiniz bilgi veya morallere ihtiyacım var. Nolur dua edin ameliyatı başarılı geçsin 😭

3 CEVAP

Snzlc

Allahın izniyle iyileşir inşallah yüreğinizi ferah tutun geçmiş olsun

Besteyzc

İnşallah iyileşir yavrum ya Allah şifa versin Allah'ın izniyle dualarınızla iyileşir inşallah 🙏

Besteyzc

İnşallah iyileşir yavrum ya Allah şifa versin Allah'ın izniyle dualarınızla iyileşir inşallah 🙏