Kedimin Sırtında Nohut Büyüklüğünde Kitle

3 gün önce kedimi sevdiğim sırada sırtında nohut büyüklüğünde bir kitle farkettim. Kabuklanmis deriye yakındı mantar alerji tüm deri yaraları için daha önce veterinerden aldığım kremi sürdüm ama bir gün sonra yalamış kızım kabukta gitmişti 3 gündür de şişlik inmedi. Bugün doktoru aradım almamız gerekebilir Bi göreyim dedi. Cumartesi goturebilecegim. Ama içim hiç rahat değil. Acanalarla rn kaliteli mamalarla besliyorum hiç bir aşısını atlamiyorum oyun alanları yaratıp kızımla oyunlar oynuyoruz saatlerce 1.5 yaşındaki british kızımda böyle hasta oluyor. Yani üzülüyorum önemli bir durum olmaması için dua ediyorum. Benzer bir durum yaşayan var mı görüşlerinizi ve deneyimlerizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum 🙏🏻

4 CEVAP

Sezgek

Kediniz yakın zamandan aşı oldu mu aşı olduğu bölge orası olma ihtimali var mı yakın zman dediğim bir aya kadar uzayabilir yüksek ihtimal aşı yeri apsesidir diye düşünüyorum inşallah da öyle çıkar bahsetmeyi istemediğim diğer ihtimal inşlh çıkmaz şok geçmiş olsun

Venusselin

Ama 1,5 yaşında kolayca atlatır diye düşünüyorum. Belli bir süre tümör ilacı kullanıyor aşı tümörüyse. Geçme ihtimali çok yüksek ama benim kedim yaşlı olduğu için kaldıramadı. Çok geçmiş olsun sağlığına kavuşur yavrucuk inşallah

Merhaba, kedimin sırtında ya ben tararken yada kedim oynarken çizilmiş sanırım doktorumuz baktı burası kabuk bağlamış dedi. Doktorumuzun verdiği ilacı surdugumde ne kadar korusamda yaladığı için yara büyüdü iyice kabuklandi. Sonrasında doktorumuz o bölgeyi traş etti 2 ilac verdi şırınga içinde artık bu sefer Bi kazak giydirdim bir süre tabi zor oldu Şila için ama geçti çok şükür. Mutlu sonu da yazmak istedim. Kıymetli desteğiniz için çok teşekkür ederim 🙏🏻🌺

Venusselin

Maalesef iyi konuşamayacağım. Aynı şekilde benim kedşmde de çıkmıştı. Aşı tümörü çıktı örnek alınıp gönderildi. Ameliyat oldu 2 defa. En sonunda tümör ciğerlerine kadar ilerlemiş, 9 yaşındaydı o yüzden atlatamadı :(