Sıvı Köfte Kızartılmış Yağ İçti

Avator

1.5 yaşında 3.5kg Toy poodle akşam 9 da içti yerde unutulan tencereden. Köfte vs kızartılmış.. 3-4 keredir kusuyor. Yoğurt verdik çıkarttı. Köpeğim durgunlaştı midesi bulanıyor. En son kustuğunda baya baya yağları çıkardı, kokusu ve görüntüsünden belliydi. Hareket ediyor ama yatınca biraz inliyor gibi. Tekrar yogurt vereceğim. Veterinere gereksiz yere soyulmak istemiyorum gece gece.. var mı düşüncesi olan? Acil.

3 CEVAP

salihaondag8

Yani bekleyecem ben gitmeyecem veteriner beni soyacak ben para felan verip goturemem diyorsanız ölmesini bekleyin ozaman valla diyecek birşey bulamıyorum veteriner sizi niye soysun hayvanınız bu durumdayken siz bunumu düşünüyorsunuz nasıl bir bilinçle yaşayıp o hayvana bakıyorsunuz cidden yazıklar olsun birşey diyemiyorum

Balimlilac

Gereksiz yere mi ? Çok gerekli gibi duruyor aslında.

salihaondag8

Yani yoğurt verdiyseniz ve o hayvan düzelmediyse saten zehir gala içindedir siz bunu duzeltemezsiniz direk veterinere götürün hemen