Kedimin Kulağına Yakın Bir Yaradan Yeşil Bir Sıvi Akıyo. Yardımcı Olurmusunuz.

Aysenuraalt

Yara kulağına cok yakın. Kabuk bağlamıştı ne olduğuna bakarken kabuk kalktı. Kabuk kalkınca yeşil sıvı akmaya başladı. Sonra bir şekilde durdu, tekrar kabuk bağladı. Bu sefer kedim kulağındaki yarayı soydu kaşırken. Zaten kabuk bağladıktan sonra şişti yaranın olduğu yer. Ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz.

2 CEVAP

muffincatt

iltihaplanmış olabilir veterinere gösterin bence kaşıdığı için belki yayılabilir dikkat edin

Aysenuraalt

Tm teşekkürler.