Masaj/Taranma Delisi Kedisi Olan Var Mı?

lilypoaca

Kızım ben eve girer girmez sepetine girip beni bekliyor taranmak için taranırken keyiften kendinden geçiyor Baş boyun ve pati masajlarımız da ekstra beklentili hiç bitmiyor bu seremoniler ben yoruluyorum o doymuyor. Bunu abartı yaşayan var mı?

4 CEVAP

Sezgek

Benimki de sonsuza kadar taranabilir ve kendini sevdirebilir taranmaktan hiç sıkılmıyor kendinden geçiyor sevdirirken bazen yorulup bırakıyorum devam etmem için gözlerini dikip bakıyor devam edişine kadar 😅😂

salihaondag8

Benim kedimde de tam tersi hiç taramayı sevmiyor ve beni ısırıyor onun için zulüm gibi birşeye dönüşüyor kedim kısır yetişkin. Ve erkek sokatan sahiplendim yani öyle şeylere küçükken alistiramadin büyükken sahiplendim büyük ihyimal. Oyuzdem sizinki seviyor olabilir tabi 🤗

salihaondag8

Saten sokakyan sahiplendihim için alışkın değil o yüzden hiç izin vermiyor öyle şeylere alıştırmaya çalışıyorum zamanla alışir inşallah

lilypoaca

Ben de yetişkin aldım aslında ilk zamanlar çok seviyordum şimdi yorucu, benim ki küçük hasır bir sepetin içine sıkışıyor ve gel diyor:) küçük bir sepetin içine en sevdiği oyuncak ve tarak koysanız zamanla oyun için girip alışabilir belki