Çok Acil!! Kedime Pankreatit Teşhisi Koyuldu

Nidabl

2 ay önce kedime pankreatit teşhisi koyuldu 7 aydır geçmeyen ishali var. maalesef pankreatit bağırsaklarını etkiledi 5,600 kgdan 2.100 e düştü. Antibiyotik tedavisi uygulandı düzelme olmadı. kedisinde kronik bağırsak problemi veya pankreatit olan varsa lütfen yardımcı olun nasıl bir yol izlediniz ?

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Bu hastalık ile ilgili bir bilgim yok.Cok geçmiş olsun.
Dilerim en doğru çözüm bulunur.Begeni atıp yorum yazıyorum ki, öne çıksın soru..

Siyamask

Çok zor bir hastalık benim annem pankreatit geçirdi. 15 gün hastanede yattı. Antibiyotik ile iltihabı kurutup hemen ameliyata aldılar. Vet. Teknikeri olarak benim size tavsiyem hemogram testi yaptırıp farklı uzman görüşleri almanız ve ameliyat yapabilecek kliniklere başvurmanız çok geçmiş olsun.