Kedi Mesane Taşı

Kedimde idrar torbasında taş vardı. Taşlarını çözmek için veterinerimiz ürino vet cat dilution isimli bir ilaç önerdi. 3 4 ay boyunca kullandım ve son kontrolünde ultrasonda mesanesinde hiç taş kalmamış olarak çıktı. Ancak hala daha idrarını yaparken damla damla yapıyor ve kum kabı dışına da bu idrarı damlatıyor. Sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

Siyamask

Genel bir kontrol ettirmenizi tavsiye ederim. İltihaplanma tıkanıklık gibi sorunlar olabilir.

Nrynrynry

Çok geçmiş olsun öncelikle, mutlaka bir kontrole gidin. Mutlaka besin takviyesi olarak c vitamini verin. Taş oluşumunun önüne geçiyor. bir kedimi bu yüzden kaybettim, şuan evdeki diğer kedime sürekli veriyorum.