Mama Alışverişi Hakkında

benbalim

Arkadaşlar geçenlerde p e t lebinde bulamadığım mamayı e v i n e m a m a . Comdan aldım şu an bir sorun gözükmüyor . Ama merak ediyorum oradan alışveriş yapan varsa bilgi verebilir mi?

3 CEVAP

simbakedi

o siteyi bilmiyorum ama ben genellikle a mazon prime, marka mama, pett z shop ve ********daki bazı satıcıları tercih ediyorum mama bakarken. ilk durak a mazon ama. eğer güvenilirse ben de göz atabilirim

Palyaco

Güvenilir sitedir 2 kere alışveriş yaptım son kullanma tarihini belirtiyor petlebi gibi

benbalim

@simbakedi
yorumun için teşekkür ederim. ben n d mama almıştım n d nin o siteye mama temin ettiğini öğrendim yine emin olmak adına ayrıyetten barkod sorgulaması yaptırdım mail atarak mamanın orjinal olduğunu söylediler.