Optimeal Konserve Kedi Maması

Gimlihanim

Merhaba. Optimeal marka mamayı kedisine alıp, deneyen var mı? Güvenilir midir? Beğendi mi? Fikirleriniz neler? İlk defa burada gördüm ve merak ettim açıkçası. Deneyip denememek konusunda tereddüt ettim.

8 CEVAP

salihaondag8

İçeriğini ve mamayı fotoğraf şeklinde atarsanız yorum yaparız en azından içeriği konusunda alınıp alınmayacağı şeklinde yani daha önce duydum ama kullanmadım hiç o yüzden bakmam lazım içeriğine

salihaondag8

Yani içerik konusunda iyi bir mamaysa en azından alın diyebiliriz fikir verebiliriz görmediğim için bilemiyorum

Gimlihanim

Petlebi de bulunduğu için fotoğraf paylaşmamıştım.

Gimlihanim

İçerik

Et ve Hayvansal Ürünler (Parça Halinde) %84
Ördek %28
Tavuk %14
Dana Yüreği %12
Kara Ciğer (Bütün Parçalar) %16
Meyve (Elma %3)
Bitkisel Ürünler (Selüloz, Pancar Lifi, Kızılcık %0,05, Kadife Çiçeği (Lutein Kaynağı) %0,01, Dulavratotu Kökü, Hatmi Kökü, Papatya Çiçeği %0,01, Isırgan Otu %0,01, Kekik %0,01)
Bitkisel Protein Özleri
Mineraller
Şekerler
Sıvı ve Katı Yağlar (Somon Yağı %0,21, Hodan Yağı)
Actigen® (Prebiyotik - Mannanoligosakkaritler Kaynağı) %0,01
Beta Glukanlar (1,3/1,6) %0,01

Analiz Raporu

Ham Protein %9
Ham Yağ %4,5
Ham Kül %1,7
Ham Lif %1
Nem %79
Kalsiyum %0,18
Fosfor %0,16
Potasyum %0,011
Omega 3 Yağ Asitleri %0,54
Omega 6 Yağ Asitleri %1,23

Besin Katkı Maddeleri

Vitamin D3 150 IU/kg
Vitamin E 100 mg/kg
Vitamin C 40 mg/kg
Kalsiyum D Pantotenat 2,1 mg/kg
Vitamin B1 1,79 mg/kg
Folik Asit 0,49 mg/kg
Vitamin B6 0,28 mg/kg
Biyotin 0,04 mg/kg
Taurin 506,02 mg/kg
DL-Metiyonin 600 mg/kg
Çinko 2,1 mg/kg
Manganez 1,56 mg/kg
İyot 0,32 mg/kg
Selenyum 0,1 µg/kg

Gimlihanim

İçeriği bu şekilde

salihaondag8

Bence içeriği güzel ve kaliteli bir mamaya benziyor eğer fiyatida uygunsa sizin butcenize ve uygun fiyatlıysa kesinlikle alıp deneyin bence benim görüşüm 🤗inşallah kedinizde severek yer

Balimlilac

İçinde şeker olmaması gerekiyor.

Gimlihanim

İçeriğindeki şekeri görmemişim 🤦🏻‍♀️